Medicana

Skontaktuj się z nami

Laser Frakcyjny - Asclepion Dermablate

 Wskazania do zabiegów:

   •  trądzik

   •  blizny potrądzikowe

   •  skóra palaczy

   •  plamy posłoneczne, starzenie się skóry twarzy, szyi i dłoni

   •  przebarwienia pociążowe i po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

   •  rozstępy

Laser frakcyjny Dermablate Effect służy do regeneracji naskórka (resurfacing) i termicznego pobudzania kolagenu do tworzenia nowych włókien. W efekcie uzyskujemy zmniejszenie przebarwień, porów, zmarszczek i poprawę napięcia skóry.

 

 

 

Prowadzenie zabiegu metodą frakcyjną ( mikropunkty) pozwala uzyskać maksimum efektu przy skróconym okresie rekonwalescencji, ograniczeniu ryzyka wystąpienia działań niepożądanych i zwiększeniu komfortu pacjenta w stosunku do resurfacingu klasycznego (pełnego).

Asclepion Dermablate jest laserem ablacyjnym opartym o rezonator Er:YAG. Długość fali 2940nm jest wysoko absorbowana w wodzie co sprawia, że każdy impuls lasera wysoko przegrzewa i odparowuje płytko położone tkanki.

Urządzenie wyposażono w standardową – ogniskującą końcówkę o plamce od 1 do 8 mm, oraz końcówkę z wbudowaną mikro-macierzą frakcyjną. Macierz ta zbudowana jest z naprzemiennie ułożonych płytek fresnelowskich, które nie powodują tak dużego efektu soczewkowania wiązki jak w przypadku stosowania mikro płytek z soczewkami skupiającymi. Wiązka utrzymuje swoją średnicę 200 um przy penetracji w głąb skóry.

Przy pracy z końcówka frakcyjną wykorzystuje się się technikę wielokrotnego impulsu tak aby za każdym razem impuls laser odparowywał kolejne, coraz głębiej położone warstwy, wprowadzając jednocześnie coraz większą ilość ciepła. Ilość kolejnych impulsów jest kontrolowana przez lekarza. Końcówka daje stałą powierzchnię pokrycia skóry – 13x13mm.

Urządzenie posiada wbudowany układ ssący oczyszczający pole zabiegowe z dymu i odparowywanych tkanek.

Laser został wyprodukowany w Niemczech i wyposażony jest w wysokiej jakości podzespoły.

PRZED                                                             PO